Co oferujemy?

Zajmujemy się organizacją ślubów w Danii dla polskich par jednopłciowych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę pakietów wyjazdowych oraz bogaty wybór opcji dodatkowych.

W pakiecie naszych usług znajdują się między innymi: pełna opieka nad zebraniem i dostarczeniem wszystkich odpowiednich dokumentów, rezerwacja terminu w urzędzie, pełna asysta w zaplanowaniu podróży oraz pobytu, wszelkie dodatkowe życzenia klientów.

Dlaczego warto pobrać się właśnie w Danii?

Królestwo Dani, oprócz swojego pięknego krajobrazu, rozłożonego pomiędzy Półwysep Jutlandzki oraz aż 405 pomniejszych wysp oferuje turystom, jako jedno z niewielu krajów w Europie możliwość zawarcia związku małżeńskiego przy minimalnym nakładzie administracyjnym. Oznacza to, że każdy, posiadający stosowne dokumenty może przyjechać do Danii i wraz ze swoją drugą połówką i w przeciągu zaledwie dwóch dni zalegalizować swój związek w wybranym przez siebie ratuszu. Dania, jako jeden z pierwszych w Europie krajów zalegalizowała związki partnerskie oraz małżeństwa osób tej samej płci. Jej obywatele od lat są tolerancyjnie i przyjacielsko nastawieni do par jednopłciowych a ze szczególnie ciepło przyjmują pary z krajów, w których prawa osób ze środowiska LGBT są nierespektowane. Procedury administracyjne ograniczone są do dosłownego minimum a jakość oraz atmosfera towarzyszące wydarzeniu są na najwyższym poziomie.

Jak będzie wyglądać ceremonia?

W dniu ślubu, narzeczeni wraz ze świadkami stawiają się o wyznaczonej porze w ratuszu i przed urzędnikiem lub burmistrzem wymieniają obrączki oraz wzajemne „tak”. Po złożeniu przez wszystkich stosownych podpisów w rejestrze można odebrać certyfikat zawarcia małżeństwa.

lesbian_wedding
r0_110_2121_1303_w1200_h678_fmax
002. Civil Ceremony - The Edwardian Room

Dokumenty

Do zawarcia związku przez osoby tej samej płci potrzebne są:

  • paszport bądź dowód osobisty (dla obywateli państw UE)
  • zaświadczenie o stanie cywilnym
  • zaświadczenie o rozwodzie bądź zgonie w przypadku osób po rozwodzie lub owdowiałych
  • zawiadomienie o zamiarze zawarcia małżeństwa

Po dostarczeniu nam danych personalnych oraz zaświadczenia o stanie cywilnym tłumaczymy wszystkie dokumenty i wraz z zawiadomieniem o zamiarze zawarcia związku. małżeńskiego składamy w urzędzie ślubów w ratuszu w Kopenhadze. Po przetworzeniu wniosku wraz z dokumentami otrzymujemy od urzędu możliwe wolne terminy, które przedstawiamy naszym klientom.

A może romantyczny ślub na plaży?

Naszym zakochanym klientom oferujemy również możliwość zorganizowania romantycznej i kameralnej ceremonii na jednej z pieknych duńskich plaż.

6500905_original
tate-dimitri-summer-gay-wedding-66
sand-dunes-denmark

Wasz osobisty asystent

Na specjalne życzenie Młodej Pary dysponujemy usługą osobistej asysty naszego konsultanta podczas całej podróży.

Konsultant zadba za Was między innymi o:

  • komfortową podróż
  • zakwaterowanie
  • dopilnuje ostatnich formalności
  • zorganizuje ewentualne atrakcje na miejscu (zwiedzanie, kolacje,  życie nocne)
  • będzie służył wsparciem merytorycznym i językowym
  • będzie do dyspozycji Młodej Pary 
1dsp-20151230-people010