O nas

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy od wielu lat poruszają się w środowisku LGBT oraz wspierają pary jednopłciowe w ich codziennym życiu. Posiadamy szerokie doświadczenie w organizacji eventów zarówno w Polsce jak i za granicą a także narzędzia i wiedzę z zakresu planowania ślubów i wesel. Pomimo przeszkód prawnych, jakie obowiązują w naszym kraju chcemy umożliwić polskim parom jednopłciowym legalizację ich związków za granicą, dając im tym samym poczucie równości oraz spełnienia oraz pierwszeństwo w kolejce do uznawalności swojego małżeństwa, gdy nadejdą lepsze czasy w prawie polskim.

Nasz zespół

Marcin

Wieloletni przyjaciel oraz ogranizator i uczestnik imprez związanych ze środowiskiem LGBT w Polsce. Jest jedną z bardziej rozpoznawalnych, rzetelnych a przede wszystkim lubianych marek na krajowym rynku eventowo-muzycznym. Wraz ze swoim zespołem od lat zapewnia niepowtażalną oprawę muzyczną slubów i wesel oraz prowadzi bezkonkurencyjnie najlepsze imprezy karaoke w całej Polsce w jednym z najpopularniejszych warszawskich klubów typu „all gender friendly”.                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka

Urodzona „organizatorka”. Mistrzyni w dopinaniu rzeczy „na ostatni guzik”. Przez lata zdobywała doświadczenie w szerokopojętej współpracy z klientem ucząc się definiować i realizować nawet najbardziej skomplikowane potrzeby. Doświadczona trenerka i wykładowca wiedzy z dziedziny „soft skills”. Posiada uprawnienia profesjonalnego wedding plannera oraz bazę pełną pomysłów i gotowych rozwiązań, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających narzeczonych.